E-Shop

İşimizi döngüsel düşünüyoruz

Koleksiyon’da üretim, kullanım ve imha süreçleri yerine dönüşüm ve yeniden değerlendirmeye odaklanıyoruz.

Değer zincirinin her kademesinde kaynakları koruyarak, çevreyi önemseyerek, israfı ortadan kaldırarak ve enerji tasarrufu sağlayarak hareket ediyoruz.

Koleksiyon’da tasarımlarımızın uzun ömürlü, doğaya saygılı ve tekrar kullanılabilir olmasına özen gösteriyoruz. Üretimde doğa dostu iş süreçleri ile atıkları minimuma indiriyor ve karbon ayak izimizi azaltıyoruz. Küresel kaynakların sürdürülebilirliğini her zaman önemsiyor, geri dönüştürülmüş ve/veya geri dönüştürülebilir malzemeler kullanıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Tasarlıyoruz,
Üretiyoruz,
Kullanıyoruz
Döngüsel

Döngüsel Düşünüyoruz

Koleksiyon’da tasarımdan üretime ve kullanıma tüm iş süreçlerimizi uçtan uca döngüsel düşünüyoruz. Geri dönüşüm, geri kazanım, çevreye saygılı kaynakların sürdürülebilir kullanımı iş yaklaşımlarımızın temelini oluşturuyor.

Döngüsel Tasarlıyoruz

Döngüsel Tasarlıyoruz

Tasarımlarımızın uzun ömürlü, doğaya saygılı ve tekrar kullanılabilir olmasına dikkat ediyoruz.

Döngüsel Üretiyoruz

Döngüsel Üretiyoruz

Üretimimizde doğa dostu iş süreçleriyle atıklarımızı en aza indiriyor ve karbon ayak izimizi azaltıyoruz.

Döngüsel Kullanıyoruz

Döngüsel Kullanıyoruz

Her zaman geri dönüştürülmüş ve/veya geri dönüştürülebilir malzemeler kullanır ve küresel kaynakların sürdürülebilirliğine özen gösteririz.

Her adımda doğaya saygılıyız

Her adımda doğaya saygılıyız

Koleksiyon’da tasarımlarımızın ilk aşamasından başlayarak her adımda doğaya saygılı bir yaklaşım izliyoruz. Geri dönüştürülmüş veya dönüştürülebilir malzeme kullanımından sıfır atık hedefiyle çalışmaya, hammaddeden ambalaja her aşamada doğaya zarar vermeden üretilmiş kaynakları kullanmaya ve enerjimizden üretim süreçlerimize her zaman doğa dostu tercihlere yönelmeye özen gösteriyoruz.

Dünya için tasarlamak Koleksiyon ile mümkün.

Sürdürülebilirliğe odaklanan Koleksiyon, yenilikçi tasarımları ve çevre dostu malzemeleriyle geleceğe yön veriyor.

Yenilenebilir enerjiye yatırım yapıyoruz

Değer zincirinin her kademesinde kaynakları koruyan, enerji tasarrufu sağlayan bir marka olma yolunda yeni adımlar atıyoruz.

Tekirdağ’da bulunan fabrikamızın 20.000 m2 büyüklükte çatısı üzerine kurulu 1.980 kWe kurulu güçte fotovoltaik güneş enerjisi sistemi ile yıllık 3.250.000 kWh elektrik üreterek toplam enerji ihtiyacımızı karşılamayı hedefliyoruz.

2023 itibarıyla tüm enerji ihtiyacımızı, doğa dostu ve yenilenebilir güneş enerjisi ile karşılayarak temiz enerjiye yatırım yapıyor, karbonsuz geleceğe adım atıyoruz.

20.000 m2

Çatı Üzerine

4.760

Adet Panel

1,980

kWE / AC​

2,570.4

kWP / DC Kurulu Güç